*Günümüz futbolcusu,saha dışında da kendinden sözettirmeyi biliyor.Hani çoğu mankene taş çıkartır cinsten topçular mevcut sağda solda.İşte onlardan bir kaçını derledik topladık, sizin icin yorumladik
 
Pascal Nouma
Türkiye’ye geldi,gece kuluplerine olan ilgisi çakal basına malzeme oldu.ı.Beşiktaş tribunleriyle olan bağının yanında, karizma kişiliğiyle de hafızalarda yer etti. Çekemeyenler tuttuğunu yesin Pascal'ım.
İlhan Mansız
‘’Tarz’’ kelimesini tam anlamıyla karşılayan bir futbolcu belki de.Türkiye ve Dünya üzerinde kendini bu konuda hayli göstermiştir ki bu konuda;2002 Dünya Kupasında Beckham’ bile solda sıfır bırakarak Capon güzellerin yoğun ilgisine maruz kalmıştır.  
David Beckham
Futbolculuğundan çok tarz’ıyla dikkat çekti herzaman.’’Reklam Bombası’’ olup belki de bu özelliğinden en çok faydalanan isim oldu herzaman.Kimilerine sevimsiz de gelse hakkını yememek lazım yakışıklı adam vesellem.
Djibril Cisse
Son zamanlarda sakatlıklarıyla boğuşan talihsiz bir futbolcu.Ama şu bi gerçek ki sahaların en karizma topçularından biridir kendisi.Bakışlarındaki ve tarzındaki yırtıcılığının tamamını oyununa yansıttığı zamanlar durdurulması zor bir canavar'a dönüştüğü tartışılmaz.
Thierry Henry
Attığı gollerden sonra sevinmeyişi,yüz ifadesindeki sertliği bile onun karizmasını tamamlayan unsurlar içinde.Asalet bu olsa gerek.
Abel Xaiver
Kendi yorumumdur fakat tarz konusunu yüzüne gözüne bulaştıran bir adam olarak görüyorum.Bi insan ‘’tarz’’ takılacam diye de bu kadar sık saçıyla başıyla oynamazki.Yine de bu sayfada yer alacak kadar kendinden söz ettirmesini biliyor.  
*Sonuca bir baktık ki Fransız'lar bu tarz konusunda epey önde.''Fubolcu dediğin efendi takılır,efendi giyinir.'' mantığının yanı sıra böyle renkli simalar futbola ayrı bir güzellik katıyor.
Tüm bu tarz kardeşlerimize inat;sahada bile kendi tarzını yaratabilen Cantona abimize saygılar..