Amigo Alen,Yilmaz abi,Murat abi(Sari) bunlar 1 yil hak mahrumiyeti aldi.Bunun icin CARSI protesto etmisti, son durum ne? Tekrar bir protesto yapacakmisiniz?
(Röportaj yapildiginda amigomuz Alen'in ve diger abilerimizin cezasi kalkmamisti.)
●Protestonun amaci haksiz yere ceza almalariydi.GS-FB macindaki olaylar yüzünden ceza aldilar.Simdiye kadar taraftar bir macta küfür etmis mi, anons yapilmis mi, mesale atilmismi sahaya? Bunlari yapmayan taraftar,böyle bir ceza aliyor.Baskanimiz bu konu hakkinda söz verdi,ilgilenecek,beklemekteyiz, ama protestoya gerek kalmiyacak.
 
Carsida kac üye vardir, bir bilgin var mi ?
●Üye diye birsey yok, her besiktasli bir carsidir.
 
Ultraslan ve GencFenerbahceliler hakkindaki düsüncelerin ne?
●Hepsi Carsinin varoldugundan ortaya cikanlar. Simdi ben sana bir soru sorim Ihsan?
 -Buyur Abi?
●Sence bunlar neden kuruldu,önceden varmiydi?
-Eskiyi fazla bilem abi, ama dedigini anladim galiba. Simdi sen sunu mu demek istiyorsun, bu gruplari Carsiya misilleme, karsi atak olarak grup kurdular.
●Evet aynen öyle, birseyi unutma Ihsan ilk önce CARSI vardi.
 
Unutmadigin anini bizimle paylasmak istermisin?
●Sariyer besiktas maci sampiyonluga oynuyoruz takoz Recep topu aldi orta sahayi biraz geçtikten sonra taç çizgisinin ordan topu ortaladi,top tingir mingir kaleye girdi o sevinç esnasinda kapalinin üstünden altta düstüm, bacagim kirilmis ama hic farkinda olmadan maci izlemeye devam ettim.
 
Anin coktur FB GS veya herhangi bir olayla ilgili,bizimle birtanesini paylasirmisin ?
●2-1 yenildiğimiz Fener maçı.Geceden Beşiktaş'tan karşıya geçtik.Sabahın erken saatleri Kadıköy'e gitmek için karşıya geçtik. Harem'de polis çevirdi.Sabaha kadar Karacaahmet mezarlığında yattık.Üsküdar'da toplandık minibüs kiralayıp gittik.Minibüsle Kadıköy'e gittik.1000 tane fenerlinin arasına girip onları kovaladık.Yakalandık bir maç için 1 hafta nezarethanede yattık.“
 
Kralcarsi ya ayirdigin vakit icin ve beni kirmadigin icin sana cok tesekkür ediyorum abi. Son olarak bizim araciligimizla söylemek istedigin birsey var mi?
●Herzaman besiktasi desteklemeye devam etsinler unutmasinlarki kimse yokken besiktas vardi,biz ayriyiz apayriyiz delikanliyiz,muhtesem taraftariyla besiktasliyiz.Bütün kartalların 100. Yılını kutlarım.
 

(08.01.2003) İhsan Yalçın

 

<geri dön